Розв’яжи задачу. Туристи були в поході два дні, рухаючись з однаковою швидкістю. Першого дня вони

були в дорозі 5 год, а другого дня — 6 год. Усього вони подолали 55 км. З якою швидкістю рухалися туристи? Скільки кілометрів вони пройшли першого дня? Скільки кілометрів вони пройшли другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Пошаговое объяснение:

Уравнение:

5x+6x=55

11x=55

x=5

5*5=25 км(1 день)

55-25=30 км(во второй день)

Скорость:5 км/час