Обчисліть |12| : |-0,3| + |12,2|


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Соня.

Спочатку виконаємо ділення модуля числа 12 на модуль числа -0,3:|12| : |-0,3| = 12 / 0,3 = 40Потім додамо до цього модуль числа 12,2:40 + |12,2| = 40 + 12,2 = 52,2Отже, |12| : |-0,3| + |12,2| = 52,2.

Отвечает Косатков Анатолий.
Відповідь
12:0,3+12,2=40+12,2=52,2