Подайте число -4 у вигляді суми двох доданків, один з яких: 1) дорівнює -2,6; 2) дорівнює 3; 3)

протилежний даному числу срочно нужно помощь

Ответы на вопрос

Отвечает Гладышев Виталя.
1) -2,6 + х = -4
х = -4+2,6
х = -1,4.
-1,4 - 2,6 = -4;
2) 3 + х = -4
х = -4-3
х = -7
3 - 7 = -4;
3) 4 + х = -4
х = -4-4
х = -8;
-8 + 4 = -4;
Відповідь: 1) -1,4; 2) -7; 3) -8.