1. Подайте у вигляді степеня: n5.n3 c8:c х.рб a12:a3 (a+b)¹1:(a + b) (y - 2)5.(y - 2)9 2. Подайте у

степінь у вигляді добутку степенів: (ab)8; (2xy)5; 3. Подайте вираз у вигляді степеня та обчисліть його значення: 2¹7:(27)²; 512.(55)3 (55)4 54 4. Запишіть числа у стандартному в та вкажіть їх порядки 99900 = 234500000 = 5. Порівняйте числа, записані у стандартному вигляді 4,6 . 107 i 1,99 . 10 5,556 10³ i 4,445.10³ 6. Виконайте дiю та результат подайте у стандартному вигляді: (4,5-10) (6-10³) = (6,1-10) (210²) = допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрюнина Настя.

Відповідь:

Подайте у вигляді степеня:

n^5

n^3

c^8 : c^x

р^12 : р^3

(a + b)^11 : (a + b)

(y - 2)^5

(y - 2)^9

Подайте у степені у вигляді добутку степенів:

(ab)^8 = a^8 * b^8

(2xy)^5 = 2^5 * x^5 * y^5

Подайте вираз у вигляді степеня та обчисліть його значення:

2^17 : (27^2) = 2^17 : 729 = 131072 : 729 = 180

512 * (5^3) * (5^4) = 512 * 125 * 625 = 40625000

Запишіть числа у стандартному вигляді та вкажіть їх порядки:

99900 = 9.99 * 10^4 (порядок 4)

234500000 = 2.345 * 10^8 (порядок 8)

Порівняйте числа, записані у стандартному вигляді:

4.6 * 10^7 < 1.99 * 10^5 (перше число менше другого)

5.556 * 10^3 > 4.445 * 10^3 (перше число більше другого)

Виконайте дії та результат подайте у стандартному вигляді:

(4.5 - 10) * (6 - 10^3) = (-5.5) * (-994) = 5477.0

Покрокове пояснення: