срочноооо!!!! 4,2 у вигляді суми двох доданків один з яких протилежний даному числу та у вигляді

суми двох доданків, один з яких протилежний даному числу ​

Ответы на вопрос

Отвечает Царев Даниил.

Ответ:

Якщо 4,2 подати у вигляді двох доданків один з яких протилежний до заданого числа.

В результаті отримуємо такі числа: -4,2; 8,4

Відповідь: -4,2; 8,4

Отвечает Андреева Ольга.

Ответ:

-4,2 и 8,4

Пошаговое объяснение:

Противоположное число имеет противоположный знак.

4,2 — противоположное число: -4,2

Теперь нам нужно добавить к этому противоположному числу такое число, которое в сумме будет давать число 4,2

Примем за х искомое число:

-4,2 + х = 4,2

х = 4,2 - (-4,2)

х = 4,2 + 4,2

х = 8,4

-4,2 + 8,4 = 4,2