|−15| · |−4| знайдіть значення виразу


Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Павел.

Ответ:

60

Пошаговое объяснение:

Модуль числа - це відстань від точки 0 на координатній прямій до точки, що позначає це число.

Відстань від точки 0 до точки -15 дорівнює 15. А відстань до точки -4 дорівнює 4. Отже:

|-15| × |-4| = 15 × 4 = (10 + 5) × 4 = (10 × 4) + (5 × 4) = 40 + 20 = 60