Складіть числовий вираз і обчисліть його значення : До різниці чисел -2 1/3 і7 1/7 додати сумму

чисел 7 3/7 і -10 2/3,пж это кр

Ответы на вопрос

Отвечает Миляева Влада.

Пошаговое объяснение:

(-2 1/3 - 7 1/7) + (7 3/7 + (-10 2/3)) =

(-2 7/21 - 7 3/21) + (7 9/21 - 10 14/21) =

-9 10/21 + (-3 5/21) = -9 10/21 - 3 5/21 =

-12 15/21 = -12 5/7