На одній ділянці було у 3 рази більше дерев,ніж на другій. Коли з першої ділянки вивезли 30 дерев,

а на другу посадили 10 дерев, то на обох ділянках дерев стало порівну. Скільки дерев було на кожній ділянці спочатку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Сергей.

Ответ:

60 дер, 20 дер.

Пошаговое объяснение:

Нехай на одній ділянці 3х дерев, а на другій - х. Тоді коли з першої вивезли 30 дерев, стало 3х-30 дер. Коли на другу посадили 10 дерев, стало х+10 дер. Так як дерев стало порівну, то:

3х-30 = х+10

3х-х = 10+30

2х = 40

х = 20

Отже, на другій ділянці було 20 дерев, а на першій 20*3=60 дерев.