На одній ділянці було в 3 рази більше саджанців ніж на другій коли з першої ділянки вивезли 30

саджанців а на другій посадили ще 10 саджанців то на обох !!!!ділянках саджанців стало порівну скільки саджанців було на кожній ділянці спочатку памагите пажалустааа

Ответы на вопрос

Отвечает Поліщук Віка.

Ответ:

60-на першій ділянці

20- на другій ділянці

Пошаговое объяснение:

Нехай на другій ділянці буде х саджанців , а на першій- 3х.

3х-30=х+10

3х-х=10+30

2х=40

х=40÷2

х=20-саджанців на другій ділянці

20×3=60-саджанців на першій ділянці