На одній ділянці було в 3 рази більше саджанці, ніж на другій. Коли з першої ділянки забрали 30

саджанців , а на другій посадили ще 10 саджанців , то на обох ділянках саджанців стало порівну . Скільки саджанців було на кожній ділянці спочатку .

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Вадим.
Х саженцев было на втором участке, плюс 10 посадили
3х саженцев было на первом участке, минус 30 саженцев забрали
После этого на обоих участках саженцев стало поровну
Уравнение: 3х - 30 = х + 10
                    3х - х = 10 + 30
                    2х = 40
                    х = 40 : 2
                    х = 20 (саж.) - было на втором участке
                    3* 20 = 60 (саж.) - было на первом участке
Вiдповiдь: 60 саджанцiв i 20 саджaнцiв.

Проверка:
60 - 30 = 20 + 10
30 = 30 - стало поровну