На першій ділянці було в три рази більше саджанців,ніж на другій.Коли з першой ділянки забрали 30

саджанців,а на другій посадили ще 10 саджанців,то на обох ділянках саджанців було порівну.Скількі було саджанців на кожній ділянці? Помогите пожалуйста очень надо

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжков Миша.

х-друга ділянка
3х-перший ділянку

1)х+10=3х-30
-2х=-40
х=-40:(-2)
х=20-перший ділянку

2)20*3=60-друга ділянка

Відповідь:20;60