На одній ділянці було в 3 рази більше саджанців, ніж на другій. Коли з першої ділянки вивезли 30

саджанців, а на другій посадили ще 10 саджанців, то на обох ділянках саджанців стало порівну. Скільки саджанців було на кожній ділянці спочатку? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Латфуллина Мадина.

3x-перша ділянка

x- друга ділянка

3x-30=x+10

3x-x=30+10

2x=40

x=20 (саженців) - на другій ділянці

20*3=60 ( саженців) - на першій ділянці

Отвечает Есенова Дарига.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 участок — 3х саженцев

2 участок — х саженцев


3х - 30 = х + 10

3х - х = 10 + 30

2х = 40

х = 40 : 2

х = 20


1 участок = (3х) = 3 * 20 = 60 саженцев

2 участок = (х) = 20 саженцев