СРОЧНО!! На одній ділянці було в 3 рази більше саджанців, ніж на другій. Коли з першої ділянки

вивезли 30 саджанців, а на другій посадили ще 10 саджанців, то на обох ділянках саджанців стало порівну. Скільки саджанців було на кожній ділянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Зш-І-Ііі-Ступенів Осипенківська.

Ответ:

1=3x-30

2=x+10

3x-30=x+10

3x-x=10+30

2x=40

x=40÷2

x=20

3×20=60

3×20-30=20+10

30=30

на 1 было 60, на 2 было 20

Отвечает Меньщикова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

на другій - х саджанців, тоді на першій - 3х , коли з першої ділянки вивезли 30 саджанців, на ній залишилось(3х-30) саджанців, а на другій посадили ще 10 саджанців х+ 10 саджанців

Складемо рівняння:

х+10= 3х-30

2х= 40

х= 20 саджанців було спочатку на другій ділянці

3х= 3 *20 = 60 саджанців було спочатку на першій ділянці