На одній ділянці було в 3 рази більше саджанців, ніж на другій. Коли з першої ділянки увезли 30

саджанців, а на другій посадили ще 10 саджанців, то на обох ділянках саджанців стало порівну. Скільки саджанців було на кожній ділянці спочатку? ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Рудзыган Кристина.

Пошаговое объяснение:

1 участок = 3х саженцев было сначала

2 участок = х саженцев было сначала

3х - 30 = х + 10

3х - х = 10 + 30

2х = 40

х = 40 : 2

х = 20

1 участок = (3х) = 3 * 20 = 60 было сначала

2 участок = (х) = 20 саженцев было сначала

Проверка:

60 - 30 = 20 + 10

30 = 30

Отвечает Ярый Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай на другій ділянці було - х саджанців, тоді на першій - 3х саджанців, коли з першої ділянки увезли 30 саджанців на ній стало  3х - 30 саджанців, а на другій посадили ще 10 саджанців, то на ній стало х + 10 саджанців. Складемо рівняння:

3х - 30 = х + 10

3х - х = 10 + 30

2х = 40

х = 40 : 2

х = 20 саджанців  було на другій ділянці спочатку

3х = 3 * 20 = 60 саджанців  було на першій ділянці спочатку