Практична частина 1.Обчисліть масовучастку розчиненої речовиниодержаному розчиненням 30 г солі в

200 Г ВОДИ.В розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Раскова Лера.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 30 г

m(р-ля) = 200 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 30 + 200 = 230 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 30 / 230  *100% = 13%