Помогите пожалуста!!Купили 3,2 кг цукра по ціні 33 грн і 2,7 кг апельсин по ціні 47,6 грн . Скільки

коштує вся покупка . За що і на скільки заплатили більше за 2,4 кг яблук по ціні 23,7 грн чи за 0,56 кг філе курки по ціні 145,9 грн Власна швидкість човна 26,9 км\год швидкість течії 2,7 км\год .Катер проплив за течією 2,3 год і повернувся назад . Скільки всього проплив катер .

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Артем.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)(3,2*33)+(2,7*47,6)=105,6+128,52=234,12грн-коштує вся покупка.

2)2,4*23,7=56,88грн-ціна яблук

   0,56*145,9=81,704грн-ціна філе

   56,88<81.704

   81,704-56,88=24,824грн.

   Отже,Заплатили більше за філе,на 24,824грн.

 3)26,9+2,7=29,6км-відстань за  1 годину

    (29,6*2,3)*2=136,16км