Дано прямокутник з вершинами в точках А(0, 0), В(100, 0), C(100, 50) i D(0, 50). Чому дорів- нює

кутовий коефіцієнт прямої, що проходить через точку К(75, 30) i дiлить площу пря- мокутника навпіл? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Іващенко Вікторія.

Відповідь:Спочатку знайдемо площу прямокутника:

S = AB × BC = 100 × 50 = 5000

Для того, щоб пряма, що проходить через точку К(75, 30), ділила площу прямокутника навпіл, необхідно, щоб вона проходила через центр прямокутника. Центр прямокутника знаходиться в точці M(50, 25).

Тепер знайдемо кутовий коефіцієнт прямої, яка проходить через точки К(75, 30) і М(50, 25):

k = (30 - 25) / (75 - 50) = 1/5

Отже, відповідь: A: 1/5.

Покрокове пояснення: