2. (3 бали). Після того як Василько взяв з вази 0,6 усіх цукерок та ще 6 цукерок, у вазі

залишилося 10 цукерок. Скільки цукерок було у вазі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Шигетора Кристина.

відповідь  16,6

покрокове поясненя

0,6+6= 6,6 (цук.) - взяла марічка

10+6,6= 16,6 (цук.) - було спочатку