У першій вазі було в 6 разів більше квіток,ніж у другій.Після того,як з першої вази взяли 28

квіток,а з другої -9квіток,у другій вазі стало на 41 квітку менше,ніж у першій.Скільки квіток було у кожній вазі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Виталий.
В первой весе было в 6 раз больше цветов, чем в другий.Писля того, как с первой вазы взяли 28 цветков, а с другой -9квиток, во второй весе стало на 41 цветок меньше, чем в перший.Скилькы цветков было в каждом весе сначала?
1 ваза-x
2 ваза-y
{x=6y
{(x-28)-41=y-9
-{x-6y=0
-{x-y=60
-5y=-60|:(-5)
y=12
x=12*6
x=72