СРОЧНО¡¡¡¡¡¡¡¡¡ у першій вазі було у 6 разів більше квіток ніж у другій. Після того як з першої

вази взяли 28 квіток , а з другої 9 квіток у другій вазі стало на 41 квітку менше ніж у першій.Скільки квіток було у кожній вазі спочатку???

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Никита.
Пусть в 1 вазе было 6 х  квиток,
во 2 -ой   вазе   было  х  квиток.
Из 1 взяли 28 :        6 х - 28,
из   2 взяли 9 :          х  - 9.
По условию:      6х-28-(х-9)=41
Решаем:  6х-28-х+9=41
                  5х = 41+28-9
                  5х=60
х=60/5=12.
В 1 вазе было 6*12=72
Во 2 вазе было   12
Ответ: 72 и 12.
Отвечает Зырянов Дима.
Хц-было во2 вазе,стало х-9ц
6хц-было в 1 вазе,стало 6х-28
(6х-28)-(х-9)=41
6х-х=41-9+28
5х=60
х=60:5
х=12ц было во 2
12*6=72ц было в 1