У першій вазі було в 6 разів більше квіток ніж у другій. Після того, як з першої вази взяли 28

квіток, а з другої 9 квіток, у другій вазі стало на 41 квітку менше, ніж у першої. Скільки квіток було у кожній вазі спочатку.

Ответы на вопрос

Отвечает Руднев Максим.

Нехай у першій вазі було 6х квіток, а у другій х квіток. Маємо рівняння:

6х-28-(х-9)=41

6х-28-х+9=41

5х=41-9+28

5х=60

х=12

У другій вазі було 12 квіток, у першій вазі було 12*6=72 квітки.