Від'ємник становить 1/5 зменшуваного. Скільки відсотків від зменшуваного становить різниця?


Ответы на вопрос

Отвечает Егошина Мария.

Ответ:

80%

Пошаговое объяснение:

5/5-1/5=4/5

4/5=80%

Отвечает Мирославская Анастасия.

Ответ:

5/5-1/5=4/5

4/5=80%

ответ:80%