Пружинний маятник здійснює періодичні коливання. У момент, коли пружина стиснута на 3 см, швидкість

тягарця маятника становить 5 м/с. Знайдіть повну механічну енергію маятника, якщо жорсткість пружини 3000 Н/м, а маса тягарця 200 г. Відповідь вкажіть у джоулях.

Ответы на вопрос

Отвечает Картыков Ярослав.

Ответ:

Е=Епот+Екин= кх²/2+mv²/2 =3000*0.03²/2 + 0.2*5²/2= (2.7+5)/2= 3.85 Дж