У першій вазі було у 6 разів більше квіток, ніж у другій. Після того як з першої вази взяли 28

квіток, а з другої 9 квіток , у кожній із стало на 41 квітку менше, ніж у першій. Скільки квіток було у кожній вазі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Лексункина Мария.
Хц-было во2 вазе,стало х-9ц
6хц-было в 1 вазе,стало 6х-28
(6х-28)-(х-9)=41
6х-х=41-9+28
5х=60
х=60:5
х=12ц было во 2
12*6=72ц было в 1