У першій вазі було в 6 разів більше троянд, ніж у другій. Після того, як з першої вази взяли 28

квіток, а з другої – 9 квіток, у другій вазі стало на 41 квітку менше, ніж у першій. Скільки троянд було в кожній вазі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Паніна Софія.

Ответ:

1 ваза: 300 роз

2 ваза: 50 роз

Пошаговое объяснение:

1) 41+9=50 (роз)—в первой вазе

2) 50×6=300 (роз)—во второй вазе