Василько і Тетянка обмінялися солодощами. Спершу Василько дав Тетянці стільки цукерок , скільки

вона мала . Після цого Тетянка дала Василькові стільки цукерок , скільки він мав після першого обміну. Після цих обмінів кожен з ніх мае по 4 цукерки. Скільки цукерок Василько мав спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Питерская Елена.

Ответ:

5 цукерок

Пошаговое объяснение:

1) 4+4=8 цукерок - всього було цукерок у Василька і Тетянки

2) 4:2=2 цукерки було у Василька після першого обміну (так як після зворотнього обміну його кількість цукерок подвоїлась)

3) 8-2=6 цукерок стало у Тетянки після першого обміну

3) 6:2=3 цукерки - було у Тетянки спочатку (так як після першого обміну її кількість цукерок подвоїлась)

4) 8-3=5 цукерок - було у Василька спочатку

(5 у Васлька, 3 у Тетянки, після першого обміну 2=5-3, 6=2+3, після другого обміну 4=2+2, 4=6-2)