5 хлопчиків і 6 дівчаток майстрували вироби з паперу. Алiнка, Івась і Тетянка завершили роботу

Скіль-ки дівчаток продовжило роботу? Скільки хлопчиків? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кит Ангелина.

Ответ:

Оскільки Алінка та Тетянка це дівчата то ми їх віднімемо від усіх дівчаток :

6 - 2 = 4.

Івась це хлопчик - значить ми віднімемо його від усіх хлопчиків :

5 - 1 = 4.

Ми бачимо що вийшло 4 дівчинки і

4 хлопчика .

Отвечает Исаков Захар.

Ответ:

4 дівчаток та 4 хлопчика.

Оскільки Алінка та Тетянка - імена дівчаток. Вони закінчили роботу, тобто 6 - 2 =  4.

Івась - хлопчаче ім'я - тому 5 - 1 = 4.

Пошаговое объяснение: