Обчисліть найзручнішим способом значення виразу: 262*18+738х, якщо х=18​


Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Артём.

Відповідь:

18000

Покрокове пояснення:

262*18+738х, якщо х=18​

262•18 + 738х = 262•18 + 738•18 = 18•(262+738) = 18•1000 = 18000