Помогите решить.скільки метрів стрічки потрібно ,щоб обгородити ділянку прямокутної форми зі

сторонами 20 м і 16 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Стельмах Алина.

Ответ:

Якщо це прямокутник, то у нас 2 сторони по 20м і 2 сторони по 16м. Периметр прямокутника 2(а+б)=2(20+16)=72м стрічки нам потрібно