У першому баку 186 л води, а у другому - 148 л. Щохвилини з першого бака виливається 3 л води, а з

другого - 4 л. Через скільки хвилин у першому баці води стане в 1,5 раза більше, ніж у другому? Розв'яжіть через рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Нехай хвилин проходить t.

Об'єм води в першому баці з часом зменшується на 3t, а в другому - на 4t.

Тоді об'єм води в першому баці через t хвилин:

186 - 3t

А в другому:

148 - 4t

Ми шукаємо момент часу, коли об'єм в першому баці стане 1,5 раза більше, ніж у другому:

1.5(148 - 4t) = 186 - 3t

222 - 6t = 186 - 4.5t

1.5t = 36

t = 24

Отже, через 24 хвилини об'єм води в першому баці стане 1,5 раза більше, ніж у другому.