у поїзді всього 78 цистерн платформ і товарних вагонів цистерна 6 менших ніж платформ і вдвічі

менше ніж товарних вагонів скільки окремо цистерн платформ і товарних вагонів у поїзді​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Ответ:

18 цистерн

24 платформи

36 товарних вагонів

Пошаговое объяснение:

Нехай х цистерн, тоді платформ (х+6), товарних вагонів 2х

складаємо рівняння

х+(х+6)+2х=78

сумуємо всі х до 4

4х= 78 - 6

4х= 72

х= 72/4

х= 18 цистерн

18+6= 24 платформи

2×18 = 36 товарних вагонів