2. Розв'яжи задачу. У першому поїзді вагонів у 2 рази більше, ніж у другому. Після тогояк від

першого поїзда відчепили 8 вагонів, а до другого причепили10 вагонів, в обох поїздах вагонів стало порівну. Скільки вагонів булов кожному поїзді спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Якушина Ульяна.

Відповідь:36;18

Покрокове пояснення:

Було:

х вагонів в другому поізді;

2х вагонів в першому поізді;

Стало:

2х-8 вагонів в першому поізді;

х+10 вагонів в другому поізді.

За умовою:

2х-8=х+10

2х-х=10+8

х=18 (ваг.) було в другому поізді;

2х=2*18=36 вагонів було в першому поізді.

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

2x - 8 = x + 10 \\ 2x - x = 10 + 8 \\ x = 18

18×2=36

ответ:в первом поезде было 36 вагонов; а во втором 18;