У першому поїзді вагонів у 2 рази більше, ніж у другому. Після того як від першого поїзда відчепили

8 вагонів, а до другого причепили 10 вагонів, в обох стало порівну. Скільки вагонів було в кожному поїзді? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шлычков Демьян.

Відповідь:

У 1 поїзді було 36 вагонів, у 2 поїзді - 18 вагонів.

Покрокове пояснення:

Позначимо к-сть вагонів у першому поїзді за 2x, тоді у другому x вагонів.

2x-8=x+10, звідси 2x-x=10+8

x=18

2x=2*18=36

Отвечает Шилаева Алиса.

1) 8 + 10=18

2) 18*2=36

3) 36/2=18

В первом поезде было 36 вагонов

Во втором поезде было 18 вагонов

Доказательство:

36 - 8 равно 28

18 + 10 равно 28