в одному поїзді у 2 рази більше вагонів , ніж у другому, коли від першого поїзда відчепили 11

вагонів, до другого причепили 15 вагонів, то в обох поіздах стало порівну, скільки вагонів було у кожному поізді спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Подковырова Полина.

Пусть х вагонов было во втором поезде, тогда 2х вагонов было в первом. Уравнение:

2х - 11 = х + 15

2х - х = 15 + 11

х = 26 (ваг.) - было во втором поезде

2 · 26 = 52 (ваг.) - было в первом поезде

Ответ: 52 вагона и 26 вагонов.