При якому значенні змінної Х значення виразу 3(Х+ 1,4) – 6,4 на 0,7 менше значення виразу 8Х – 15(Х

– 1,1) ?

Ответы на вопрос

Отвечает Белушкин Антон.

Пошаговое объяснение:

8х - 15(х - 1,1) - 3(х + 1,4) - 6,4 = 0,7

8х - 15х + 16,5 - 3х - 4,2 - 6,4 = 0,7

-10х + 5,9 = 0,7

-10х = 0,7 - 5,9

-10х = -5,2

х = -5,2 : (-10)

х = 0,52

При х = 0,52