При якому значенні змінної значення виразу 5х -1 у 5 разів менше від значення виразу 6,5+2х?

Поможіть дуже треба!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыков Семён.

Ответы: 5x-1=0.

6,5+2x=13/2+2x=1/2*(13+4x)