При якому значенні змінної значення виразу 6х-2 у 3 рази менше від значення виразу 22+4х


Ответы на вопрос

Отвечает Маргарян Грант.

Ответ:

х=2

Пошаговое объяснение:

6х-2 у 3 р. < 22+4х

3(6х-2)=22+4х

18х-6=22+4х

14х=28 | : 14

х=2