У першому пакеті 11,2 кг борошна, що в 1,75 рази більше, ніж у другому. Скільки кілограмів борошна

у двох пакетах?СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Клинский Владислав.

Ответ:

30.8 кг

Пошаговое объяснение:

11.2*1.75=19.6(кг)-во втором пакете

11.2+19.6=30.8(кг)-в двух пакетах

Отвечает Борисов Илья.

Ответ:

17,6 кг

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість борошна у другому пакеті як x. За умовою задачі, кількість борошна в першому пакеті дорівнює 1,75 разів кількості борошна в другому пакеті, тобто:

кількість борошна в першому пакеті = 1,75 * кількість борошна в другому пакеті

11,2 = 1,75x

Розв'язавши це рівняння відносно x, знаходимо:

x = 11,2 / 1,75 = 6,4

Отже, кількість борошна у другому пакеті дорівнює 6,4 кг. Щоб знайти кількість борошна у двох пакетах, необхідно просто додати кількість борошна у першому та другому пакетах:

11,2 + 6,4 = 17,6

Отже, у двох пакетах разом є 17,6 кг борошна.