У першому ящику вдвічі більше борошна, ніж у другому. Коли з першого мішка взяли 30 кг борошна, а у

другому додали 5 кг, то у другому стало борошна в 1,5 рази більше, ніж у першому. Скільки кілограмів борошна було у двох мішках спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

25 кг,  12,5 кг.

Пошаговое объяснение:

Нехай у другому ящику х кг борошна, у першому 2х кг.

(х+5)/(2х-30)=1,5

х+5=3х-45

4х=50;  х=12,5 (кг) у другому ящику

12,5*2=25 (кг) у першому ящику