1781. Знайди 20% від значення виразу: 22 (2-3):0.5+ (2+)-0.5. 3


Ответы на вопрос

Отвечает Пур'євич Софія.

Ответ:

Для того, щоб обчислити 20% від значення виразу, спочатку потрібно розібратися з самим виразом, обчислити його значення, а потім взяти 20% від результату.

Вираз: (2-3):0.5 + (2+(-0.5))/3

Крок 1: Обчислимо значення в дужках

2 - 3 = -1

2 + (-0.5) = 1.5

Отже, вираз перетворюється на: (-1):0.5 + 1.5/3

Крок 2: Обчислимо значення ділення

(-1):0.5 = -2

1.5/3 = 0.5

Тепер вираз виглядає так: -2 + 0.5

Крок 3: Обчислимо значення суми

-2 + 0.5 = -1.5

Значення виразу дорівнює -1.5. Тепер знайдемо 20% від цього значення:

20% від -1.5 = 0.2 * (-1.5) = -0.3

Отже, 20% від значення виразу дорівнює -0.3.

Пошаговое объяснение: