Площа херсоньскої області становить 28 461 км2 що на 3873 більше за Площу Миколаївської облості та

на 4853 км2 менше від площі Одеської облості. Обчисли загальну площу цих трьох південних облостей України СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Kravets Nikita.

Відповідь:

Площа Херсонської області = 28 461 км²

Площа Миколаївської області = 28 461 - 3 873 = 24 588 км²

Площа Одеської області = 28 461 + 4 853 = 33 314 км²

Загальна площа трьох південних областей України дорівнює сумі їх площ:

28 461 + 24 588 + 33 314 = 86 363 км²

Отже, загальна площа Херсонської, Миколаївської та Одеської областей України складає 86 363 км².

Покрокове пояснення: