174. Площа Київської області дорівнює 28 131 км", що на 1701 км* менше від пло- щі Житомирської

області. Площа Чернігів ської області на 2033 км більша за площу Житомирської області. Знайдіть загальну площу цих трьох областей України. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Прорвин Роман.

Ответ:

1) 28 131 - 1701 = 26 430 (км) - Житомирська область

2) 2033 + 26 430 = 28 463 (км) - Чернігівська область

3) 26 430 +  28 463 + 28 131 = 83 024 (км) - загальна площа трьох областей України

відповідь 83 024  км загальна площа трьох областей України

Пошаговое объяснение: