Площа Київської області дорівнює 28 131 км2, що на 1701км2 менше від площі Житомирської області.

Площа Чернігівської області на 2033км2 більша за площу Житомирської обл. Знайдіть загальну площу цих трьох областей України

Ответы на вопрос

Отвечает Родыгин Артур.

1)28 131+1 701=29 832 км² - Житомирська область 2)29 832+2 033=31 865 км² - Чернігівська область 3) 28 131+29 832+31 865=89 828 км²  Відповідь: загальна площа Чернігівської, Київської та Житомирської областей дорівнює 89 828км²