1. Першого дня фільм переглянуло 425 глядачів а другого на 23 глядачі менше Скільки глядачів

переглянуло новий фільм за два дні. 2.Площа херсоньскої області становить 28 461 км2 що на 3873 більше за Площу Миколаївської облості та на 4853 км2 менше від площі Одеської облості. Обчисли загальну площу цих трьох південних облостей України СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппова Анна.

Площа Херсонської області = 28 461 км²

Площа Миколаївської області = 28 461 - 3 873 = 24 588 км²

Площа Одеської області = 28 461 + 4 853 = 33 314 км²

2 ) Загальна площа трьох південних областей України дорівнює сумі їх площ:

28 461 + 24 588 + 33 314 = 86 363 км²

Отже, загальна площа Херсонської, Миколаївської та Одеської областей України складає 86 363 км².