4. Купили 15 наборів скетч-маркерів по 150 грн і по 190 грн, заплативши за всю покупку 2610 грн.

Скільки купили наборів кожного виду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Навальный Михаил.

Кількість наборів по 150 грн

Нехай кількість наборів скетч-маркерів по 150 грн дорівнює х. Тоді, за умовою задачі, кількість наборів по 190 грн дорівнює 15-х. Запишемо рівняння для вартості всіх куплених наборів:

150х + 190(15-х) = 2610

Розв'яжемо його:

150х + 2850 - 190х = 2610

-40х = -240

x = 6

Отже, купили 6 наборів скетч-маркерів по 150 грн.

Кількість наборів по 190 грн

За умовою задачі кількість наборів скетч-маркерів по 190 грн дорівнює 15-6=9. Отже, купили 9 наборів скетч-маркерів по 190 грн.

Висновок

Ми розглянули задачу на купівлю скетч-маркерів, заплативши за всю покупку 2610 грн. Виявилося, що купили 6 наборів по 150 грн і 9 наборів по 190 грн