1. У три школи відправили 626 кг яблук, причому в першу відправили яблук у 2 разів більше, ніж у

другу, а в третю – на 142 кг, більше ніж у другу. Скільки кілограмів яблук відправили в кожну школу ? 2. Периметр прямокутника дорівнює 14,8 см, одна з його сторін на 2,6 см менша за сусідню. Знайдіть площу прямокутника 3. Купили 16 зошитів по 3 грн і по 2 грн 30 к, заплативши за всю покупку 45 грн.60к. Скільки купили зошитів кожного виду? даю 30 балів за розвязок

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Анастасия.

Ответ:

Все три задачи

Пошаговое объяснение:

1. x - во вторую,

2x - в первую,

x + 142 - в третью,

x + 2x + (x + 142) = 626

4x = 626 - 142

4x = 484

x = 121 (кг) - во вторую.

121 * 2 = 242 (кг) - в первую.

121 + 142 = 263 (кг) - в третью.

2. x - ширина,

x + 2,6 - длина,

2 (x + x + 2,6) = 14,8

2x + 2,6 = 7,4

2x = 4,8

x = 2,4 (см) - ширина.

2,4 + 2,6 = 5 (см) - длина.

3. x -  тетради по 3 грн,

(16 - x) - тетради по 2,5 грн,

3x + 2,5 (16 - x) = 45,6

0,5x + 40 = 45,6

0,5x = 5,6

x = 56 : 5

x = 11,2 (грн) - по 3 гривны.

16 - 11,2 = 4,8 (грн) - по 2,5 гривны.