Довжина ділянки - 82 м, а ширина - на 21 м менша. Знайди периметр і - площу цієї ділянки. ПОМОГИТЕ

СРОЧНО У МЕНЯ КР, А Я ТУПАЯ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Площа: 5002м². периметр: 286м

Пошаговое объяснение:

1) 82м-21м=61м (ширина ділянки)

2) 82м×61м=5002м² (площа ділянки)

3) (82м×2)+(61м×2)=286м (периметр ділянки)