Від рулону джинсової тканини довжиною 5 м відрізали 3 м. Обчисли, яку частину рулону джинсової

тканини відрізали.Вирази у відсотках. Відповідь: відрізали шматка або %. и в дробях ещо

Ответы на вопрос

Отвечает Мацько Софья.

Відповідь:

Відрізали 3/5 рулону або (100÷5)×3=20×3=60%.

Покрокове пояснення: