Порівняйте дроби 5/12 та 6/1513/24 та 5/8СРОЧНО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Боев Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 5/12 та 6/15:

Спільним знаменником буде найменше спільне кратне чисел 12 та 15, тобто 60.

5/12 = (5*5)/(12*5) = 25/60

6/15 = (6*4)/(15*4) = 24/60

Отже, 5/12 < 6/15.

2. 13/24 та 5/8:

Спільним знаменником буде 24.

13/24 = 13/24

5/8 = (5*3)/(8*3) = 15/24

Отже, 13/24 > 5/8.

Отже, порівняння дробів дає наступні результати:

5/12 < 6/15

13/24 > 5/8.