Знайдіть кути трикутника АВС, якщо кут А на 60 градусів менше за кут В і в 2 рази менше за кут С


Ответы на вопрос

Отвечает Кислицин Сергей.

Ответ:

шукай відповідь на цьому зображенні


Отвечает Кокорев Дмитрий.

Відповідь:

Пояснення:

Позначимо кути трикутника АВС як А, В і С відповідно.

Згідно з умовою, кут А на 60 градусів менше за кут В. Математично можна записати це так: А = В - 60.

Також вказано, що кут А в 2 рази менше за кут С. Це можна записати як А = (1/2) * С.

У трикутнику сума всіх кутів дорівнює 180 градусам. Застосуємо цю властивість: А + В + С = 180.

Замінюючи значення А з першого рівняння і А з другого рівняння в третьому рівнянні, отримаємо:

(В - 60) + В + (2 * (В - 60)) = 180.

Розкриваємо дужки та спрощуємо:

В - 60 + В + 2В - 120 = 180.

Збираємо подібні члени:

4В - 180 = 180.

Додаємо 180 до обох боків:

4В = 360.

Ділимо на 4:

В = 90.

Підставляємо значення В у перше рівняння:

А = В - 60 = 90 - 60 = 30.

Таким чином, отримуємо кути трикутника АВС:

А = 30 градусів,

В = 90 градусів,

С = 2А = 2 * 30 = 60 градусів.

Отже, кути трикутника АВС мають величини 30 градусів, 90 градусів і 60 градусів.